Пристрої марки Apple найпопулярніші на ринку, вони заслужили визнання багатьох користувачів своєю надійністю і багатофункціональністю. Але, з різних причин, необережне поводження, різного роду механічні пошкодження або потрапляння рідини на гаджет, змушує власників техніки здійснювати ремонт Apple. Не потрібно шукати іншу компанію – обирайте Smart Repair. Ми вже багато років виконуємо ремонт Apple у Києві різних моделей і різного рівня складності.

Сервісний ремонт Apple і технічне обслуговування

Концепція роботи Smart Repair у професійному підході та якості виконуваних робіт. Фахівці нашого сервісу виконують всю роботу максимально ефективно і точно:

 • експрес-діагностика – в найкоротший час виявляємо несправності та причини поганої роботи пристрою;
 • підбираємо тільки оригінальні комплектуючі, ліцензійне програмне забезпечення. Фірмові запчастини у нас є в наявності та під замовлення.

Smart Repair – це ремонт Apple у Києві кваліфікованими фахівцями за допомогою професійного обладнання. Використання якісних запчастин і досвід співробітників сервісу дадуть змогу успішно виконувати ремонт Apple. Тому, якщо у вас виникли проблеми з працездатністю вашого гаджета, – швидше телефонуйте нам або приходьте. Надійні майстри Smart Repair вирішать проблему.

Сервіс Smart Repair робить усе можливе, щоб ви були задоволені спільною співпрацею. Ми заздалегідь обговорюємо терміни з клієнтом, виконуємо роботу в зручний для вас час і максимально якісно відновлюємо працездатність пристрою. Співробітники сервісу виконують широкий спектр послуг і робіт з ремонту техніки Apple:

 • визначаємо причини несправності, діагностуючи гаджет. Для цього використовується спеціальне обладнання;
 • оновлюємо і перевстановлюємо прошивку пристроїв;
 • здійснюємо заміну неробочих комплектуючих, які вийшли з ладу або були пошкоджені механічним способом;
 • виконуємо налаштування програмного забезпечення;
 • проводимо необхідне технічне обслуговування в процесі ремонту техніки Apple;
 • створюємо новий акаунт, відновлюємо старий акаунт AppStore;
 • встановлюємо додатки.

Smart Repair виконує ремонт техніки Apple Київ у максимально короткі терміни. Все залежатиме від складності поломки і наявності у нас потрібних комплектуючих. Наші фахівці завдяки великому досвіду роботи, наявності оригінальних комплектуючих і професійного обладнання можуть значно скоротити терміни.

Найпоширеніші поломки, з якими клієнти звертаються в центр ремонту Apple:

 • механічні пошкодження – розбите скло, пом’ятий корпус;
 • знос кнопок і роз’ємів;
 • потрапляння рідини на пристрій;
 • порушення роботи техніки через неякісну зарядку.

Дефекти, які виникли на корпусі, дуже легко виправляються. У таких випадках можна не проводити діагностику, адже проблему видно, і усунути її можна шляхом заміни матриці або корпусу. Хоча в такому разі ремонту Apple ціна буде немаленькою, адже ці оригінальні комплектуючі одні з дорогих, але сам ремонт проходить швидко.

Часто до нас звертаються власники, які зіткнулися з проблемою виходу з ладу мікросхеми живлення, несправностями акумулятора, зносом роз’єму зарядки та коли їхній пристрій піддався перепадам напруги. Для усунення таких неполадок наші майстри виправляють помилки на материнській платі, замінюють акумулятор або роз’єм зарядки.

Рекомендації від Smart Repair. Важливо не виконувати ремонт Apple самостійно, не маючи при цьому необхідних знань, обладнання та комплектуючих. Самостійні неправильні дії можуть спричинити негативні наслідки, ви можете ще більше погіршити ситуацію, пошкодивши інші деталі пристрою або видаливши важливі файли.

Smart Repair дорожить своєю репутацією, тому виконує всі роботи максимально якісно і в короткі терміни. Від хороших рекомендацій попередніх клієнтів залежить наш успіх. Тому ми цінуємо кожного клієнта, професійно виконуємо ремонт техніки Apple і надаємо гарантію на виконані нами роботи.

Ремонт Apple у Києві в Smart Repair

Замовляйте послуги майстрів з ремонту Apple в Києві в нашому сервісному центрі. Обирайте нас через низку переваг:

 • якісний ремонт техніки Apple – для цього у нас є все: професійні майстри, спеціальне обладнання та оригінальні запчастини;
 • виконуємо роботи максимально швидко;
 • даємо змогу заощадити кошти на ремонті Apple, ціни залежать від складності поломки, обсягу виконуваних робіт, вартості комплектуючих, які потрібно замінити.

Техніка Apple має високу вартість, тому довірити сервісний ремонт Apple можна тільки справжнім професіоналам – майстрам Smart Repair. Не потрібно витрачати зайві кошти на купівлю нового пристрою, ми повернемо первісний вигляд і функціональність вашому старому гаджету. Наш центр з ремонту Apple вбереже вас від зайвих витрат.

Якщо у вас зламався iPhone, iPad, MacBook, iMac або потрібно налаштувати роботу пристрою, швидше звертайтеся до нас. У короткі терміни ми виконаємо ремонт техніки Apple і надамо вам можливість сповна використовувати всі переваги пристрою легендарного бренду. Ми задовольнимо потреби всіх наших клієнтів у якісному ремонті.

Smart Repair – центр з ремонту Apple, який руйнує стереотипи про сервісні центри, надаючи клієнтам новий рівень обслуговування.