Вартість ремонту планшетів у S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Діагностика Термінова Від 250 грн
2-3 дні *100-200*
2 Прошивка планшета Залежить від складності процедури від 200 грн
3 ремонт блоку живлення Ремонт електронної частини, заміна шнурів і гнізд, тощо. 200 грн + деталі
4 1-й ступінь складності ремонту Заміна гнізд живлення, навушників, мікрофона, заміна динаміків, заміна кнопок, шлейфів матриці тощо. 250 грн + деталь
5 2-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт) Блокові заміни, тач-скріну або матриці, заміна материнської плати, модуля LCD+touchscreen, матриці, доп. панелі, модуля підсвічування тощо. 300 грн + деталь
6 3-й ступінь складності ремонту (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (процесор, пам’ять) 750 грн + деталь
7 4-й ступінь складності (компонентний ремонт) Заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, мережевих та інших DIP-мікросхем тощо. Від 400 грн + деталь
8 5-й ступінь складності (ремонт залитого планшета) Ремонт залитого планшета, ремонт після іншого СЦ, а також після сильного падіння Від 300 грн + деталь
9 Реболл BGA-процесора Реболл BGA-чіпа в разі “відвалу” від плати, або відновлення контактних майданчиків під чіпом 600 грн
10 Заміна корпусу (Нижня, верхня кришка, кришка матриці) у вартість входить безкоштовна профілактика 300 грн + деталь
11 Встановлення програмного забезпечення Встановлення будь-якого додатка на прохання власника) 20***грн. шт.

*Ціни на ремонт планшетів у Києві можуть варіюватися залежно від моделі пристрою

Якісний ремонт планшетів у Києві в Smart repair

Оперативний і якісний ремонт планшетів у Києві можна замовити в нашому сервісному центрі Smart Repair. Команда найкращих фахівців виконає діагностику та багато видів ремонтних робіт вашого девайса. Крім цього ми займаємося оновленням програмного забезпечення і замінюємо несправні комплектуючі.

Де відремонтувати планшет шукають власники пристроїв різних виробників. Сучасні бренди створюють надійну техніку, але, незважаючи на це, через неакуратне поводження або неуважність користувачів вона страждає. Якщо зіткнулися з такою проблемою, звертайтеся в Smart Repair, наші фахівці можуть полагодити планшет Київ у максимально короткі терміни.

Найпопулярніші поломки, з якими стикаються власники девайсів:

 • порушення цілісності скла;
 • механічні пошкодження корпусу, подряпини;
 • потрапляння рідини на планшет.

Такі проблеми досить часто виникають у наших клієнтів. Наш центр з ремонту планшетів реанімує девайс не тільки після випадкових падінь, пролитої рідини або подряпаного гострим предметом екрану і корпусу. Наші фахівці також здійснюють заміну несправних комплектуючих пристрою: матрицю, плату, лампу підсвічування, сенсорний дисплей. У процесі ремонту планшетів майстри виконують ремонт роз’ємів, шлейфа і мікрочіпів. Також до Smart Repair звертаються для налаштування нових застосунків і видалення вірусів.

Виконаємо ремонт планшетів з гарантією

У нашій компанії працюють найкращі фахівці в місті, вони мають:

 • досвід;
 • практичні навички;
 • освіта;
 • необхідний багаж знань.

Кваліфіковані фахівці знають усі тонкощі планшетів різних марок і моделей. За багато років роботи майстри Smart repair напрацювали величезну базу інформації про всілякі несправності електроніки. Це дає змогу фахівцям компанії виконувати ремонт планшетів Київ у найкоротші терміни.

Smart Repair має необхідне технічне оснащення, щоб максимально якісного відремонтувати планшет:

 • професійне сучасне обладнання для високоточної діагностики несправностей;
 • велика кількість оригінальних комплектуючих популярних моделей планшетів, а також можливість замовити якісні запчастини у перевірених постачальників.

Наш сервіс, маючи багаторічний досвід, виконає гарантійний ремонт планшетів на найвищому рівні. Від інших майстерень Smart Repair відрізняється найвигіднішою для клієнтів вартістю послуг і високоякісним ремонтом. Сміливо звертайтеся до нас, якщо випадково видалили потрібний файл, упіймали вірус, пропав звук або зображення на пристрої.

Ремонт планшетів: ціни та особливості

Один із найпопулярніших гаджетів, який оцінили користувачі за його зручність, практичність і багатофункціональність – це планшет. Пристрій впевнено зайняв позицію між телефонами і ноутбуками. З їхньою допомогою можна спілкуватися, користуватися різними сервісами, соціальними мережами, додатками та програмами. Для багатьох власників у разі поломки важливим є питання “скільки коштує ремонт планшета?”. У ціну послуги входить:

 • вартість комплектуючих;
 • робота майстра – все залежить від складності поломки.

Важливо! Довіряйте сервісний ремонт планшетів тільки досвідченим фахівцям, оскільки більшість популярних моделей не можна розбирати. Такі роботи можуть виконувати тільки досвідчені сервісні інженери.

В основі якісного ремонту Smart Repair лежить діагностика за допомогою професійного обладнання. Після виконання діагностики наші клієнти можуть дізнатися точно, скільки коштує відремонтувати планшет. Також наші фахівці вкажуть терміни виконання робіт.

Smart Repair – найкращий сервіс у Києві, де ремонт планшетів виконує надійна команда фахівців. Ми заробили собі хорошу репутацію серед клієнтів, зарекомендувавши себе сучасним обладнанням, оригінальними комплектуючими та якістю виконуваних робіт.

Основні види робіт, які виконує Smart Repair:

 • заміна пошкоджених комплектуючих, що вийшли з ладу;
 • оновлення та перевстановлення програмного забезпечення;
 • налагодження роботи Wi-Fi модулів;
 • заміна кнопок, роз’єму і розбитого сенсорного екрана;
 • профілактика гаджета після забруднення та потрапляння вологи;
 • відновлення видалених або загублених даних та інше.

Smart Repair пропонує вам полагодити планшет, вартість цих послуг найвигідніша. У більшості випадків відремонтувати пристрій набагато вигідніше, ніж купувати новий девайс. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

 • сервіс високого рівня;
 • точну і швидку діагностику несправностей;
 • оптимальну вартість послуг;
 • гарантію на виконаний ремонт.

Телефонуйте нам або приходьте, за вказаною адресою, щоб упевнитися в професіоналізмі нашої команди. Ми відповідально ставимося до кожного замовлення, усуваємо несправності максимально якісно. Хоч і процес ремонту планшетів дуже трудомісткий, але завдяки технічному оснащенню та професійній підготовці фахівців Smart Repair виконає ремонт планшетів у Києві якісно і швидко.

Smart Repair – сервісний центр, який виконає ремонт планшета різних брендів. Завдяки досвіду і найкращим фахівцям ми забезпечуємо своїм клієнтам сервіс високого рівня і оптимальну ціну на послуги. У всіх наших перевагах уже встигли переконатися тисячі клієнтів, тепер і твоя черга. Не потрібно закидати свій зламаний планшет, щоб він несправний припадав пилом на полиці – неси його до нас!