Вартість ремонту ноутбуків у S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо. Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку

Smart repair – якісний ремонт ноутбуків

Завдяки сервісному центру з ремонту ноутбуків Smart repair обслуговування і ремонт ноутбуків Київ стали набагато зручнішими. У цьому встигли переконатися тисячі клієнтів. А все завдяки нашому професіоналізму, відповідальності та лояльній ціновій політиці. Наші фахівці виконають якісно терміновий ремонт ноутбуків – зателефонуйте нам і ми обговоримо всі питання. З нами відремонтувати ваш улюблений ноутбук у найкоротший час реально.

Центр ремонту ноутбуків – повний спектр комп’ютерних послуг

Smart repair виконує сервісний ремонт ноутбуків у столиці. Наші майстри працюють із різними портативними пристроями – від ноутбуків, моноблоків до нетбуків. У процесі виконання ремонтних робіт наш сервіс використовує сучасне професійне обладнання та оригінальні комплектуючі.

Smart repair виконає всі необхідні роботи для того, щоб ваш девайс працював без збоїв. Для ефективності результату перед початком ремонту наші майстри проведуть діагностику пристрою, за допомогою якої визначать точну причину поломки. Це дає нам змогу виконати ремонт ноутбуків якісно, замінивши деталі, що вийшли з ладу. Діагностика – це ефективний інструмент визначення несправностей.

Ми маємо багаторічний досвід роботи. Наш сервіс надає клієнтам різні типи послуг з ремонту ноутбуків недорого. До числа цих робіт входить:

 • встановлення та налаштування програмного забезпечення;
 • апгрейд;
 • видалення вірусів;
 • відновлення даних та інші послуги з обслуговування портативних комп’ютерів.

Питання “де відремонтувати ноутбук?” часто ставлять користувачі, які зіткнулися з різними проблемами:

 • пристрій не вмикається або не працює;
 • материнська плата;
 • необхідно відремонтувати клавіатуру або тачпад;
 • з’явилися перебої в роботі матриці;
 • вийшли з ладу системи охолодження або живлення;
 • ноут гальмує;
 • пошкоджено роз’єми та корпусні деталі;
 • закінчилося місце на диску;
 • пристрій потрібно модернізувати або прискорити;
 • ноутбук потребує чищення від пилу та бруду;
 • пропав звук;
 • ноутбук не заряджається;
 • випадково видалили важливий файл;
 • електроніка була залита рідиною.

Це не всі поломки і питання, які ми можемо вирішити. Smart repair працює з будь-якими сучасними ноутбуками і виправляє поломки будь-якої складності. У нашому сервісі є все, що необхідно для ремонту ноутбуків недорого:

 • оригінальні комплектуючі;
 • сучасне професійне обладнання;
 • фахівці з великим досвідом і багажем необхідних знань.

Швидко полагодити ноутбук у Києві в Smart repair

Наша компанія займається обслуговуванням портативної техніки різних виробників, як найпопулярніших, так і більш рідкісних моделей. Найпоширеніші бренди ноутбуків, які ми ремонтуємо, це: Apple, Acer, Lenovo, Dell, LG та інші. Наші майстри добре розбираються в особливостях ноутбуків різних виробників. Це дає змогу Smart repair:

 • встановити оптимальну вартість ремонту ноутбука;
 • виконувати роботи максимально швидко і якісно.

У нашому сервісі працюють справжні професіонали. Вони за допомогою сучасного обладнання точно визначають поломки і потім усувають їх. До числа тих, що надає наша компанія, входить ремонт апаратної частини технічного пристрою. За необхідності ми виконуємо заміну пошкоджених мікросхем, також встановлюємо драйвери, перевстановлюємо операційні системи. Майстри очистять пристрій від шкідливого програмного забезпечення і встановлять антивірусні програми.

Ремонт ноутбуків ціна

У нас є всі необхідні комплектуючі для електронної техніки, також ми маємо можливість замовити відсутні запчастини. Від ціни таких комплектуючих, складності поломки залежатиме, скільки коштує ремонт ноутбука. Завдяки тому, що у нас завжди є в наявності необхідні роз’єми, радіоелементи та мікросхеми, ми можемо полагодити ноутбук у Києві в найшвидший час. Ми ремонтуємо не тільки ноутбуки, а й їхні акумулятори, роз’єми живлення та замінимо контролер батареї. Виконати ремонт ноутбуків у деяких випадках буде дешевше, ніж придбати новий девайс.

Переваги нашого сервісного центру

Ви засмутилися через поломку свого ноутбука? Не шукайте інші сервіси, Smart repair – найкращий варіант. Ми багато років надаємо послуги своїм клієнтам і зарекомендували себе, як надійна компанія. Переваги співпраці з нашою компанією:

 • прозора ціна на ремонт ноутбуків – вартість робіт, які ми надаємо, єдина і відома тільки після проведення діагностики, ми деталізуємо ціну на деталі і роботу фахівців;
 • відповідальність – наш досвід роботи дає змогу виконувати всі роботи з ремонту ноутбуків у Києві максимально якісно;
 • сервіс високого рівня – у нас працюють найкращі фахівці в місті, яких ми ретельно відбираємо, вони мають великий досвід роботи і хорошу кваліфікацію;
 • ліцензійне програмне забезпечення та сучасне обладнання;
 • гарантія на виконані нами ремонтні роботи.

Наші менеджери чекають на ваш дзвінок, ми відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо і знайдемо найкраще рішення вашого питання. Звертайтеся для ремонту ноутбуків у Києві в Smart repair – ми зробимо все, щоб повернути вашому пристрою стабільну роботу на довгий час. Smart repair – це вигідний сервісний ремонт ноутбуків з гарантією якості та за максимально короткі терміни. Ми цінуємо ваш час, знаємо, як сучасній людині важливо мати справний комп’ютер, тому зробимо все необхідне, щоб ви були задоволені співпрацею зі Smart repair.

Ремонт ноутбуків у Києві – повернемо працездатність вашій електроніці!