Самсунг є тим брендом, який має хорошу репутацію серед користувачів. Незважаючи на це серед клієнтів сервісного центрів будуть і ті, кому потрібен ремонт ноутбука Самсунг. Сервіс охоплює огляд техніки, виявлення неполадки і проведення заміни деталі.

У лептопі будь-якого бренду є вразливі місця, які виводять з ладу обладнання насамперед. Ремонт ноутбуків Samsung у Києві передбачає знання цих слабких місць. Коли майстер має досвід роботи з конкретними моделями, то відновлення техніки проводиться швидко.

Причини неполадок ноутбуків Samsung

Основні проблеми, з якими часто приходять до сервісного центру з метою ремонту ноутбуків Самсунг у Києві, є:

 • Несправність материнської плати або так званих “мостів”. Причин поломки безліч: від помилки в роботі клавіатури до неправильного підключення USB-обладнання. Щоб зробити ремонт ноутбуків Samsung, потрібна або заміна материнки, або припаювання “мостів”.
 • Поломка відеокарти. Причиною цього є перегрів техніки, яка забруднюється в процесі експлуатації. Коли користувач активно працює з програмами, які вимагають серйозних ресурсів, можна не сумніватися, що скоро потрібно буде звернутися в сервісний центр Самсунг для ремонту ноутбуків або їх сервісного обслуговування. Щоб такої проблеми не виникало, потрібно регулярно проводити чистку. У разі виходу з ладу відеокарти її потрібно замінити або відновити.
 • У сервісний ремонт ноутбуків Самсунг часто приходять для того, щоб прибрати тріщини і відколи на поверхні корпусу. Не завжди потрібно міняти кришку девайса. Іноді достатньо замінити окремі елементи.

Переваги сервісного центру Smart Repair

Головною перевагою, яка спонукає клієнтів звертатися в Smart Repair для ремонту ноутбуків Самсунг – ціни. Якість роботи фахівців висока, а вартість прийнятна для клієнтів.

Інші переваги співпраці з майстрами Smart repair:

 • Швидкість роботи. Завдяки своєму професіоналізму фахівці виконують роботу швидко. Так, ремонт батареї ноутбука Samsung займає один робочий день з урахуванням діагностики. Може знадобитися більше часу, якщо потрібних деталей немає на складі.
 • Якщо під час діагностики стало зрозуміло, що заміна деталей не має сенсу, майстер обов’язково повідомить про це клієнта.
 • Використання професійного обладнання для діагностики та відновлення техніки.

Звернувшись у Smart Repair, можна зробити якісний ремонт ноутбуків Samsung. Ціна залежить від складності роботи, вартості елемента, що вийшов з ладу .

Які послуги пропонує сервісний центр?

Професіонали, які працюють у сервісному центрі, володіють потрібними знаннями та навичками, щоб запропонувати своїм клієнтам ремонт ноутбуків Самсунг. Послуги майстрів включають у себе:

 • Заміна корпусних деталей. При падінні міг пошкодитися корпус, через що виріб втрачає свою привабливість. Нові частини пристрою здатні повернути пристрою красу.
 • Ремонт батареї ноутбука Самсунг. Якщо не допустити до того, щоб АКБ повністю вийшла з ладу, можна продовжити її життя ще на кілька років.
 • Встановлення комплектуючих, а також низки програм, включно з антивірусною програмою і драйверами.
 • Ремонт клавіатури ноутбука Samsung. Послуга може бути корисною в разі повної заміни клавіатури або відновлення її окремих частин.
 • Заміна або ремонт блоку живлення ноутбука Самсунг.

Тільки майстер може визначити, якого виду робіт потребує пристрій. Не варто намагатися виявити проблему самостійно. Краще йти до професіоналів, які проведуть діагностику і відновлять функціональність лептопа.

Вартість ремонту ноутбуків Samsung в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо.   Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска   Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку