Вартість ремонту смартфонів у S-repair

Послуга Вартість(грн.)
1 Робота з програмним забезпеченням (оновлення версії ПЗ, перепрошивка) від 200 грн*
2 Заміна дисплея/тачскріна від 300 грн* + деталь
3 Заміна модуля LCD+touchscreen від 300 грн* + деталь
4 Заміна корпусних деталей від 100 грн* + деталь
5 Заміна бузера від 150 грн + деталь
6 Заміна мікрофона/динаміка від 150 грн + деталь
7 Заміна камери від 150 грн + деталь
8 Заміна шлейфів від 150 грн*
9 Складний ремонт материнської плати (заміна компонентів, пропаювання) від 400 + деталь
10 Чищення пристрою від пилу та бруду від 150 грн
11 Заміна роз’ємів (живлення, аудіо, USB) від 200 грн*

*Ціни на ремонт телефонів у Києві можуть варіюватися залежно від моделі пристрою

Smart Repair – якісний ремонт телефону в Києві

Зламався телефон? Шукаєте ремонт телефонів? Довірте свій гаджет нам. Сервіс-центр Smart Repair – це майстерня з ремонту телефонів, яка допоможе вам повернути свій улюблений телефончик “до життя”. Він працюватиме довго і надійно до того часу, поки ви його знову не розіб’єте або не втопите. А тепер серйозно про послуги, які ми надаємо.

У сучасному світі складно обійтися без смартфона. У цьому компактному пристрої є все, щоб користувач міг почуватися впевнено – багатофункціональність, мобільність, компактність і незамінність. Без зв’язку зараз не можна, а всю важливість смартфона ми оцінюємо тільки тоді, коли він зламається і перестане виконувати певні завдання.

Можна, звісно, купити нову техніку, але вигідніше і практичніше звернутися в наш сервісний центр ремонт телефонів. Ми одні з найкращих у місті і в цьому вже встигли переконатися всі наші клієнти. Ремонт телефонів Київ наша пріоритетна послуга – ми усуваємо різні порушення роботи і поломки смартфона.

Багаторічний досвід роботи, сучасне обладнання та постійне вдосконалення знань і навичок наших майстрів дає змогу Smart repair виконувати ремонт мобільних телефонів різної складності:

 • поломки та порушення роботи смартфона;
 • ремонт телефонів у Києві з різними операційними системами.

Послуги, що надаються Smart Repair у процесі ремонту мобільного телефону

 • Сервісні центри з ремонту телефонів Smart Repair виконує діагностику техніки. Ця процедура дає змогу встановити точну причину поломки. Досить тонкий процес перевірки функціональності девайса проводиться за допомогою сучасного обладнання під пильною увагою фахівців. Smart Repair – це професійна перевірка девайса, за допомогою якої ми визначимо точну поломку пристрою.
 • Сервіс телефонів виконує заміну батареї або ремонт акумулятора в терміновому режимі. Акумулятор є найважливішою деталлю будь-якого смартфона, що забезпечує нормальне функціонування і стабільну роботу гаджета. Це одна з найпопулярніших причин звернення до нашого сервісу з ремонту телефонів.
 • Виникли проблеми з тачскріном, розбився сенсорний екран або телефон не відповідає на дотики – скористайтеся послугою ремонт смартфонів. Однією з найчастіших проблем наших клієнтів є порушення працездатності екрана. Наполегливо рекомендуємо не вдаватися до самостійного відновлення роботи пристрою, адже без наявності обладнання та практичних навичок, ви ризикуєте ще більше погіршити ситуацію. Після чого девайс стане повністю непридатним. Smart Repair виконає якісний ремонт смартфона – замінить тачскрін, відремонтує дисплей, замінить дисплей екрана телефону.
 • Ще однією проблемою, з якою можуть зіткнутися наші клієнти – прошивка телефону. Це програмне забезпечення, що забезпечує стабільну роботу телефону, воно є незамінним. Сервісний центр мобільних телефонів Smart repair за потребою перевстановить прошивку телефону та оновить програмне забезпечення у 100% відповідності з усіма вимогами виробника.
 • Якщо виникли проблеми з мікрофоном гаджета, ми теж можемо вам у цьому допомогти. Користувач не зможе нормально використовувати мобільний гаджет без мікрофона, за допомогою якого здійснюються дзвінки і можна записувати звуки. Тому, якщо співрозмовник не чує вас і в процесі дзвінка є сторонні шуми, звертайтеся до нас, щоб виконати ремонт телефонів Київ.
 • Відсутній звук у телефоні, не вмикається гучний зв’язок, чути хрип у динаміку або виникли інші проблеми зі звуком? Вам необхідний ремонт мобільних телефонів Київ, адже від правильної роботи динаміка залежить стабільна робота пристрою. Ця деталь допомагає відтворювати відео- та аудіофайли.
 • Основними характеристиками, які особливо привертають увагу користувачів, є якісні характеристики камери. Відеоконтент у сучасному житті займає величезну частину, ми ділимося фото зі своїми друзями в соцмережах, намагаючись залишити пам’ять про найкращі моменти. З різних причин, недбалої експлуатації, механічних пошкоджень або програмних збоїв, камера може вийти з ладу. Якщо у вас виникла така проблема, якнайшвидше звертайтеся ремонт сервісного телефону Smart Repair.
 • Роз’єм зарядки і навушників – це ще одні елементи пристрою, які стають причиною звернення до нас клієнтів. Ремонт смартфона здійснюється через те, що в ці роз’єми могла потрапити рідина або сміття, через падіння та інші механічні пошкодження ці роз’єми деформувалися. Не завжди зовнішні чинники могли вплинути на функціонування пристрою, адже могла порушитися цілісність шлейфу, статися програмні збої або вийти з ладу прошивка та інше.
 • Smart repair здійснює ремонт стільникових телефонів також через виникнення поломок в інших комплектуючих пристроїв: корпус, фронтальна камера, кнопки, картоприймач, сім-холдер, мікросхема, WiFi, GSM-модуль та інші.

Скільки коштує ремонт телефону в Smart Repair?

Наш сервісний центр мобільних телефонів виконує ремонт пристроїв різних брендів. У процесі роботи використовують тільки найкращі матеріали, сучасне обладнання та оригінальні комплектуючі. Тому в якості ремонту стільникових телефонів ви можете не сумніватися. Усі роботи виконують фахівці з досвідом.
На ремонт телефонів ціни індивідуальні, вартість виконуваних робіт Smart Repair залежатиме від кількох факторів:

 • вартість комплектуючих;
 • обсяги робіт;
 • складності поломки;
 • марки телефону.

Smart Repair – це ремонт смартфонів у Києві найкращими фахівцями. Переваги нашої компанії: оптимальна вартість, індивідуальний підхід до кожного клієнта і надійність. Шукаєте в Солом’янському районі в Києві ремонт телефонів? Ми готові вам у цьому допомогти.