Ремонт смартфона Samsung у сервісному центрі Smart Repair

Smart Repair, найкращий сервісний центр з ремонту телефонів Samsung у Києві, в короткі терміни відновить мобільний пристрій після поломки. Наші майстри впораються з будь-якими складнощами. У найкоротший термін виконаємо ремонт мобільних телефонів Samsung. Перед цим проведемо діагностику і підберемо необхідні деталі. Не гайте часу і вже зараз телефонуйте нам.

Вартість ремонту телефонів Samsung в S-repair

Послуга Вартість (грн.)
1 Робота з програмним забезпеченням (оновлення версії ПЗ, перепрошивка) на Samsung від 200 грн*
2 Заміна дисплея/тачскріна на Samsung від 300 грн* + деталь
3 Заміна модуля LCD+touchscreen на Samsung від 300 грн* + деталь
4 Заміна корпусних деталей на Samsung від 100 грн* + деталь
5 Заміна бузера на Samsung від 150 грн + деталь
6 Заміна мікрофона/динаміка на Samsung від 150 грн + деталь
7 Заміна камери на Samsung від 150 грн + деталь
8 Заміна шлейфів на Samsung від 150 грн*
9 Складний ремонт материнської плати (заміна компонентів, пропайка) на Samsung від 400 + деталь
10 Чищення пристрою від пилу та бруду на Samsung від 150 грн
11 Заміна роз’ємів (живлення, аудіо, USB) на Samsung від 200 грн*

*Ціни на ремонт телефонів у Києві можуть варіюватися залежно від моделі пристрою

Ремонт телефонів Самсунг у Smart Repair – гарантія якості виконаних робіт

Мобільні пристрої бренду популярні серед користувачів через свою багатофункціональність, стильний дизайн і надійність. Ці телефони користуються великою популярністю. Усе завдяки передовим технологіями та відмінній якості, яка вирізняє виробника. Ремонт телефонів Samsung, що виконують комунікабельну і розважальну функції, наша компанія виконує багато років.

Незважаючи на свою високу продуктивність, девайси часто ламаються. Основні причини їхньої несправності найчастіше трапляються з вини користувача. Це можуть бути:

  • пошкодження апарата – механічні пошкодження дисплея та корпусу;
  • порушення стабільної роботи операційної системи.

Крім цього, ремонт телефонів Самсунг у Києві, може бути виконаний через виробничий брак. Техніка може вийти з ладу через свою зношеність, на що ніяк не могли вплинути спроби користувача захистити девайс і вберегти його. Але не потрібно в такому разі засмучуватися – телефонуй нам, щоб максимально швидко і якісно виконати сервісний ремонт телефонів Самсунг.

Іноді причиною невключення смартфона може стати банальна несправність зарядного пристрою. Для цього достатньо її поміняти і почекати, поки пристрій повністю зарядиться, а потім вже увімкнути гаджет. Але не завжди це є головною причиною поломки. Для точної діагностики в Smart Repair використовується професійне обладнання, що дає змогу точно визначити причину несправності, і в підсумку виконати якісний ремонт телефонів Samsung у Києві в Солом’янському районі.

Важливо! Не займайтеся “лікуванням” свого гаджета самостійно – це може ще більше нашкодити і погіршити ситуацію, після чого смартфон можна буде тільки викинути. Деталі смартфона дуже тендітні і для роботи з ними потрібні спеціальні інструменти та обладнання. Ремонт телефонів Samsung Galaxy повинен виконувати фахівець з досвідом і навичками.

Фахівці сервісу працюють з поломками різного ступеня складності. Причинами поломок можуть бути різні чинники – від несправності шлейфу екрана до заміни розбитого екрана. Майстри Smart Repair, виконуючи ремонт стільникових телефонів Самсунг, використовують професійне обладнання та комплектуючі. Якщо необхідна заміна тієї чи іншої деталі, ми зробимо це, встановивши оригінальну комплектуючу.

Причини, через які найчастіше звертаються в наш сервісний центр Самсунг ремонт телефонів:

  • механічні пошкодження – після падіння пристрою з висоти на його екрані можуть з’явитися тріщини, дефекти і деформації на корпусі. Це одна з найпопулярніших поломок. Ремонт телефонів Самсунг Галаксі з механічними пошкодженнями ми виконаємо в найкоротші терміни;
  • збої програмного забезпечення пристрою – такі системні збої можуть виникати через неполадки з прошивкою, встановлення на девайс несумісних додатків і потрапляння вірусів. Ознакою таких проблем є зависання, глюки в роботі й те, що смартфон не завантажуватиметься;
  • проблеми із зарядкою девайса – він не тримає заряд або не заряджається;
  • відсутній звук – проблеми з динаміком, наявність шумів;
  • смартфон упав у воду або на нього потрапила рідина;
  • девайс не реагує на натискання клавіш.

Терміновий ремонт телефонів Samsung – якісно та вчасно

Сервіс Smart repair має всі необхідні деталі та комплектуючі, крім цього відсутні компоненти можна замовити. Повний запас обладнання дає змогу виконувати ремонт телефонів Самсунг у Києві в найкоротший час. Деталі з тріщинами замінюються на нові. При цьому майстри намагаються зробити все так, щоб вартість ремонту телефону Samsung не перевищувала ціну нового гаджета.

Набридло, що смартфон постійно підвисає і гальмує? Не чекайте дива – звертайтеся в Smart repair. Наш сервіс Самсунг ремонт телефонів допомагає впоратися з системними збоями, вирішити різні програмні помилки. Майстри за потребою оновлюватимуть драйвери та програми, встановлять потрібні додатки та видалять віруси. Після того, як Smart repair проведе ремонт телефон Самсунг, ви отримаєте свій пристрій у відмінному стані. Проблеми із зарядкою, несправності роз’єму, порушення контактів та інші неполадки допоможуть виправити фахівці сервісу.

Скільки коштує ремонт телефону Самсунг у Smart Repair?

Ціна залежатиме від вартості комплектуючих і від складності поломки. Ми не робимо великі накрутки на деталі і не завищуємо вартість послуг. Сервіс із ремонту телефонів Samsung Smart Repair – один із найкращих у Києві. Переконайтеся в цьому і ви – телефонуйте та отримайте вичерпну консультацію!