Тайванська компанія MSI посідає провідні позиції на ринку комп’ютерної техніки вже понад 30 років. Одна з головних спеціалізацій MSI – виготовлення ноутбуків і материнських плат. І експерти, і покупці високо оцінюють техніку цього виробника, але все ж іноді лептопи виходять з ладу і може знадобитися ремонт ноутбуків MSI.

Якщо в один прекрасний день ваш ноутбук перестав подавати ознаки життя, ви ненавмисно зламали корпус пристрою або вам набридла вічно западаюча клавіша на клавіатурі, “Smart Repair” допоможе вам вирішити ситуацію на вашу користь.

Ремонт ноутбуків MSI в Києві: як отримати консультацію?

У сервіс-центрі “Smart Repair” допоможуть впоратися з будь-якою поломкою – від відновлення кришки екрана до ремонту відеокарт. Якщо ви помітили будь-яку несправність і не впевнені, чи варто звертатися в сервісний центр ремонту ноутбуків MSI, ви завжди можете заповнити коротку форму на нашому сайті, замовити зворотний дзвінок і проконсультуватися з фахівцем.

Те ж саме стосується серйозних поломок, які часто викликають у власників думки про марність ремонту. Не поспішайте робити передчасні висновки, зателефонуйте нам за вказаними телефонами і дізнайтеся точно, чи можливий ремонт ноутбука MSI у вашому конкретному випадку. Адже лагодження у професійного і чесного майстра майже завжди вигідніше за купівлю нового пристрою. Якщо ж ремонт не має сенсу з фінансової точки зору, наші фахівці обов’язково про це повідомлять.

Ремонт ноутбуків МСІ: часті запити клієнтів

Здебільшого клієнти звертаються в сервіс ремонту ноутбуків MSI, якщо лептоп:

  • перестав реагувати на натискання кнопки ввімкнення;
  • не заряджається від мережі;
  • має різні пошкодження на кришці та корпусі;
  • гальмує або перегрівається.

Для кожної з перерахованих проблем існує кілька можливих причин, з’ясувати які допомагає діагностика пристрою. Тому потрібно бути готовим до того, що подробиці ремонту і вартість послуг стануть відомі тільки після детального огляду і розбирання пристрою майстром.

Звісно, бувають і простіші проблеми – наприклад, ремонт клавіатури ноутбука MSI. Але і тут важливі нюанси: якщо кілька клавіш стали западати після тривалого використання – це одне завдання, а ось ремонт залитої клавіатури – зовсім інше, складніше завдання. Оскільки потрібно не просто швидко замінити клавіатуру і забути про проблему, а все-таки розібрати ноутбук і перевірити, чи не дісталася вода до материнської плати. Це допоможе вирішити питання з ремонтом лептопа за один раз і уникнути неприємних сюрпризів надалі.

Ремонт ноутбуків MSI: ціни на послуги

Наш девіз: “Якісний сервіс за розумні гроші”. Тому в роботі ми використовуємо розумні технології, які не просто економлять час, а й істотно покращують якість життя та виконання повсякденних завдань.

Ціна ремонту ноутбука зумовлена його станом і необхідністю використання нових комплектуючих для усунення неполадок. Якщо ви впевнені в причині поломки або зможете пояснити майстру суть несправності, просто зателефонуйте за номерами вказаними на сайті. Ввічливий професійний консультант вислухає вас і запропонує найкращі шляхи розв’язання проблеми, зорієнтувавши вас за вартістю послуг.

Якщо ж ви не знаєте причин поломки і під час розмови телефоном не вдалося встановити, чому ноутбук вийшов з ладу, для формування точної ціни послуги знадобиться діагностика пристрою. Звертаючись до Smart Repair, ви можете розраховувати на доскональну діагностику та якісне усунення будь-яких несправностей за розумні гроші.

Вартість ремонту ноутбуків MSI в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо.   Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска   Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку