Користувачі електроніки LG звертаються до сервісного центру рідше, ніж із лептопами інших марок. Це свідчить про надійність механізмів і безвідмовність їхньої роботи. Найчастіше ремонт ноутбука LG у Києві потрібен через механічне пошкодження або неправильну експлуатацію .

Чому клієнти потребують ремонту ноутбука LG

Основні проблеми, з якими клієнти звертаються до майстрів, є:

  • Труднощі в роботі системи охолодження. Причина цього в тому, що з плином часу обладнання забивається пилом, частинками шерсті. Щоб уникнути цих труднощів, потрібно не тільки проводити регулярний ремонт ноутбуків ЛЖ, але також здійснювати сервісне обслуговування. Щорічне очищення системи охолодження, заміна термопасти здатна продовжити термін експлуатації техніки.
  • Перегрів відеочіпа. Коли система не охолоджується, то це несе з собою серйозні проблеми. Якщо таке відбувається вже понад місяць, то може постраждати материнська плата. Ремонт ноутбуків LG у Києві включатиме в себе заміну чипів, їх перепаювання на материнці. У деяких випадках потрібно повністю замінити материнську плату.
  • Заклинювання петель на кришці лептопа. Якщо пристрій нещодавно падав, то деформований корпус призвів до проблеми заклинювання. Майстер зробить ремонтні роботи з відновленням корпусу.
  • Операційна система не завантажується. Часто це відбувається через те, що користувач не бореться з вірусами на комп’ютері, не видаляє інформацію з жорсткого диска. Якщо з ладу вийшов жорсткий диск, то потрібно перенести інформацію на новий вінчестер, а потім замінити деталь. Ціна ремонту ноутбуків LG у такому разі буде вищою, ніж установлення антивірусної програми та чищення диска .
  • Відсутнє підсвічування екрана. Це свідчить про те, що потрібно провести заміну лампочок підсвічування або замінити інвертор.

Акуратне поводження з гаджетом не завжди є гарантією стабільної роботи. Побачили якийсь збій у роботі пристрою? Пора нести свій лдж ноутбук у ремонт.

Чи варто здійснювати діагностику та ремонт самостійно

Якщо причиною поломки стали дії користувача, то частою помилкою є спроби відновити роботу самостійно. Коли на клавіатуру був пролитий чай або інший напій, багатьом здається, що ремонт клавіатури ноутбука LG – це проста справа. Насправді під час будь-яких маніпуляцій можна пошкодити інші частини системи. Через це ремонтні роботи у майстра обійдуться ще дорожче, ніж було спочатку.

Деякі сервісні центри керуються правилом не приймати техніку, яку намагалися полагодити приватні майстри або “знайомі”. Вартість ремонтних робіт зростає в кілька разів.

Не хочете переплачувати? Тоді одразу несіть техніку в сервісний центр, і не намагайтеся лагодити її у себе вдома.

Етапи ремонту

Клієнти, які звертаються до фахівців, повинні зарядити пристрій, якщо це можливо. Ремонт ноутбуків LG здійснюється в кілька етапів:

  1. Діагностика. В аналіз входить зовнішній огляд, визначення “симптомів”, а також використання професійного обладнання для виявлення проблем.
  2. Коли майстер з’ясував, якого виду робіт потребує лептоп, вартість озвучується клієнту.
  3. Застосування сучасних технологій і матеріалів для виправлення помилок.

Тривалість ремонтних робіт залежить від складності поломки, наявності деталей на складі. Наприклад, ремонт блоку живлення ноутбука LG може бути довгим через те, що є необхідність замовити оригінальну деталь за кордоном.

Компанія Smart Repair – це надійне місце для відновлення працездатності свого девайса.

Вартість ремонту ноутбуків LG в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо.   Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска   Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку