Багато покупців роблять ставку на фірму-виробника під час вибору ноутбука. Однак гучне ім’я корпорації – далеко не завжди гарантія довгого і щасливого життя гаджетів. Навіть ноутбук виробництва японського гіганта Panasonic може зламатися, якщо його вчасно не чистити, обливати рідиною або вдаряти об тверді поверхні. Якщо ви впізнали себе в одній з описаних ситуацій або вас турбує будь-яка інша поломка пристрою, компанія “Smart Repair” допоможе вам виконати ремонт ноутбука Panasonic якісно і в мінімальні терміни.

Ремонт ноутбуків Панасонік: часті проблеми

Усі випадки індивідуальні і вимагають дотримання певних нюансів у процесі ремонту. Але є й типові запити клієнтів, які допоможуть вам зрозуміти, чи варто звертатися до сервіс-центру щодо ремонту ноутбуків Панасонік у Києві. Йдеться про:

  • мерехтінні екрана;
  • неможливості увімкнути ноутбук;
  • поломки, пов’язані з потраплянням рідини на поверхню пристрою;
  • несправності шлейфу або корпусу лептопа;
  • повільної швидкості роботи ноутбука.

Кожну з перерахованих несправностей може викликати кілька причин. Приховані дефекти, серйозні внутрішні ушкодження, окислення контактів – ось неповний список можливих чинників, які призводять до поломки. Тому для якісного ремонту ноутбука Панасонік необхідна ретельна діагностика .

Хороший майстер завжди підкаже, як усунути несправність малою кров’ю, без зайвих переробок і переплат, і виконає роботу, використовуючи сучасні розумні технології. Саме такі фахівці працюють у команді “Smart Repair”. Наша мета – повернути вам ноутбук повністю справним, і надати найкращий сервіс за розумні гроші.

Консультація та виконання ремонту

Для того щоб проконсультуватися з фахівцем, достатньо заповнити коротку форму на сайті та замовити зворотний дзвінок. Також можна зателефонувати нам за вказаними номерами телефонів і пояснити фахівцеві, в чому суть проблеми. Якщо причина поломки очевидна, майстер озвучить ціну ремонту ноутбука Panasonic одразу. В іншому разі знадобиться візит клієнта в офіс і діагностика пристрою.

Навіть якщо причина несправності виявиться однозначною і знадобиться, наприклад, ремонт блоку живлення ноутбука Panasonic внаслідок короткого замикання, майстер виконає тестування і з’ясує, які саме деталі блоку вийшли з ладу. Для цього корпус пристрою розбирають, розряджають, оцінюють візуально, і “продзвонюють” окремі деталі та вихідний дріт. Залежно від того, яку складову частину блоку пошкоджено, проводиться їхній ремонт або заміна.

Ремонт ноутбуків Panasonic у Києві: скільки коштують послуги?

Вартість ремонту безпосередньо залежить від складності процедури і наявності необхідних комплектуючих у господаря техніки (якщо цього вимагає стан лептопа). Будь то ремонт клавіатури ноутбука Panasonic, заміна інвертора і системи підсвічування або будь-який інший запит, клієнти нашої компанії можуть розраховувати на:

  • детальну консультацію та слушні поради майстра;
  • застосування ефективних розумних технологій у процесі ремонту;
  • Преміум- рівень сервісу за розумні гроші.

Висока кваліфікація майстрів дає змогу справлятися з найспецифічнішими поломками у всіх моделях ноутбуків. Нам довіряють гаджети ті, хто знають толк у якісному ремонті ноутбуків Panasonic і цінують свій час. Ми доступні з понеділка по неділю за адресою м. Київ, пр. Повітрофлотський, будинок 18/2. Також ви завжди можете зв’язатися з нами телефоном або в зручному для вас месенджері (telegram, viber).

Вартість ремонту ноутбуків Panasonic в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість (грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо. Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку