Неможливо придбати технічний пристрій і вірити, що йому не потрібне буде сервісне обслуговування протягом 10 років. Як правило, ремонт ноутбуків HP pavilion та інших моделей потрібно вже після кількох років активної експлуатації. У кожного бренду є свої “слабкі місця”. Якщо знати їх заздалегідь, то можна продовжити термін служби своєї техніки.

Поширені проблеми ноутбуків Hewlett Packard

Основні труднощі, які спонукають клієнтів звертатися в центр ремонту ноутбуків HP, є:

 • Забруднення системи охолодження. Багато моделей бренду не мають вільного доступу до системи охолодження. Через це очищати пристрій від пилу, шерсті та бруду складно. Коли трапляється регулярний перегрів, то страждає відеочіп. Щоб уникнути цього, потрібно щороку здійснювати очищення вентиляційної системи від пилу.
 • Бюджетні моделі Hewlett Packard мають ненадійний корпус. У разі падіння на ньому виникають подряпини, тріщини. Внаслідок механічного пошкодження іноді страждає екран. Для його відновлення потрібно ремонт ноутбука HP екрана.
 • Дуже часто в ремонт ноутбуків HP у Києві приносять вироби з несправним “північним мостом”. Ознаками цієї “хвороби” є мимовільне увімкнення та вимкнення обладнання.
 • Неполадки у функціонуванні “південного моста” виражаються в нестабільній роботі клавіатури, тачпада і портів USB. Заміна деталі повністю відновлює працездатність техніки.
 • Знос АКБ – це проблема лептопів багатьох брендів. Своєчасний ремонт акумулятора ноутбука HP здатний продовжити життя батареї ще на кілька років .

Як знайти причину поломки?

Користувачі можуть побачити “симптом” і розповісти фахівцеві, що його турбує. Досить часто виявити причину поломки можна і своїми силами. Наприклад, якщо на клавіатуру було пролито рідину або пристрій падав, то пошкодження видно відразу. Стає зрозуміло, що потрібен ремонт клавіатури ноутбука HP. В інших же випадках погано працююча деталь знаходиться всередині техніки, і це ускладнює пошук проблеми.

Дізнавшись, скільки коштує ремонт ноутбука HPбагато хто вирішує виконати діагностику і заміну деталі самостійно. Це є великою помилкою, яка потягне за собою ще більші матеріальні витрати.

Побачивши одну з ознак збоїв у роботі девайса, варто звернутися в сервісний центр по допомогу. Майстри мають якісне обладнання, що дає змогу провести діагностику і виявити справжню причину проблеми. Тільки професійний підхід може привести до результату.

Ремонт ноутбуків HP у Києві в Smart Repair

Деякі користувачі техніки приходять до сервісу з ремонту ноутбуків HPколи обладнання вже неможливо полагодити. Щоб не довелося витрачати гроші на купівлю нового девайса, рекомендуємо йти до фахівців, коли виникли тільки перші ознаки нестабільної роботи.

Ремонт ноутбуків HP у компанії Smart repair має такі переваги:

 • Досвідчені майстри проводять огляд обладнання та його ремонт швидко і з мінімальними витратами.
 • Використання сучасного обладнання для діагностики проблем.
 • Проведення якісного ремонту ноутбуків ХП і заміни зіпсованих деталей .
 • Встановлення драйверів, антивірусних програм, очищення обладнання від пилу і бруду.
 • Головна перевага, яка приваблює клієнтів, – це те, що ремонт ноутбуків HP за ціною прийнятний для більшості з них .

Своєчасне звернення до фахівців заощадить гроші, які потрібно буде витратити на купівлю нового гаджета.

У яких випадках потрібно йти до майстра?

Якщо вам потрібен ремонт живлення ноутбука HPто візит до фахівця є обов’язковим. При виникненні наступних “симптомів” теж потрібно не відкладати звернення до сервісного центру:

 • На екрані з’являються смуги.
 • Під час відтворення відеоматеріалів виникають труднощі.
 • Гаджет не вмикається.
 • Зависання ОС.
 • Мимовільне увімкнення або вимкнення.

Усі ці ознаки спонукають користувача принести HP ноутбук для ремонту в сервісний центр. Тільки співпраця з професіоналами допоможе виявити причину поломки і вчасно її виправити.

Вартість ремонту ноутбуків HP в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо.   Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска   Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку