Є маса переваг, якими володіє Делл ноутбук. Ремонт його може знадобитися вже через кілька років активного використання. Купуючи девайс, можна не сумніватися, що він прослужить довгий час без збоїв.

Навіть при дбайливому догляді пристрій все одно може вийти з ладу. Помітивши в ґаджета один із “симптомів”, яких ви не бачили раніше, слід одразу звертатися до фахівців. У будь-якої техніки є природний знос, який викликає збої в роботі. Досвідчена рука майстра здатна налагодити функціонування техніки.

Причини несправностей ноутбуків Dell

Основними причинами, через які може знадобитися ремонт ноутбуків Dell у Києві, є:

 • Неакуратне поводження. Якщо ви звикли їсти або пити під час роботи, то на пристрій легко потрапляє рідина. Це є головною проблемою багатьох електронних пристроїв, які приносять до майстрів для повернення до життя.
 • Сильне навантаження на клавіатуру. По клавішах не потрібно натискати сильно. Вони влаштовані так, що достатньо легкого дотику.
 • Механічні пошкодження матриці екрана трапляються, якщо на клавіатурі залишилися предмети. Коли кришка закривається, то екран псується.
 • Під час падіння також трапляються тріщини, пошкодження. Через них часто теж потрібно нести електроніку в сервісний центр для ремонту ноутбуків Dell.
 • Якщо регулярно працювати в ліжку, то всередину техніки потраплятимуть забруднення у вигляді бруду, пилу, пуху, шерсті від котів. Система охолодження засмічується, внаслідок чого техніка швидше перегрівається. Щоб сміття не потрапляло в систему, краще працювати за столом. Щоб уникнути проблеми перегріву, рекомендується не тільки робити ремонт ноутбука Dell inspiron, а й проводити щорічні сервісні перевірки. Здійснення чищення захистить обладнання від швидкого зносу, оскільки воно буде очищатися від пилу, що накопичився.

Навіть при дбайливому поводженні з технікою її поломок не уникнути. Не варто відкладати ремонт ноутбуків Делл, якщо помічено перегрів, шум та інші ознаки того, що вам потрібно йти до майстра.

Основні поломки

Загалом продукція бренду вирізняється гарною якістю збірки, високою швидкістю роботи, потужністю, але під час активної експлуатації збоїв у роботі не уникнути. Основними видами поломок продукції цієї компанії є:

 • Заміна матриці, відеокарти, клавіатури. Майстер визначає, чи достатньо провести ремонт клавіатури ноутбука Dell або ж потрібна повна заміна деталі.
 • Контролери портів вигорають. Проблема виникає в моделях, що мають невисоку вартість. Коли виробнику зменшувати ціну, то він економить на захисті.
 • Пікселі матриці не працюють, пошкоджено кластери жорсткого диска. Часто причиною проблеми є заводський брак. Рекомендується оглядати модель перед покупкою, щоб переконатися в якості монітора. Ціна ремонту ноутбуків Dell залежить від складності поломки.
 • Роз’єм живлення не працює або відходить. Ремонт блоку живлення ноутбука Dell – це послуга, яку мають проводити досвідчені майстри. Якщо ви бачите у свого пристрою таку проблему, то не варто намагатися вирішувати її самотужки.

Коли потрібно нести ноутбук Dell у сервісний центр?

Наступні ознаки говорять про те, що потрібно звернути увагу на свій пристрій:

 1. Воно не вмикається. Причиною може бути поломка материнської плати.
 2. Техніка самостійно перезавантажується або не вмикається.
 3. Корпус швидко нагрівається.
 4. Якість картинки погіршилася.

Якщо ви побачили хоча б одну з проблем, то час звертатися в ремонт ноутбуків Делл у Києві. Використання сучасного діагностичного обладнання дасть змогу виявити проблему й усунути її.

Вартість ремонту ноутбуків Dell в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо.   Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска   Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку