Кожен власник цифрової техніки рано чи пізно стикається з необхідністю ремонту. Якщо ноутбук раптом перестав вмикатися, ви випадково пролили рідину на клавіатуру або лептоп став працювати в рази повільніше, саме час звернутися по допомогу до професіоналів.

Чому Smart Repair – це найкращий вибір?

Фахівці Smart-Repair підходять до кожного замовлення індивідуально. Потрібен терміновий ремонт ноутбука Lenovo yoga чи будь-якої іншої моделі? Замовте зворотний дзвінок на сайті і після докладної консультації наші майстри зорієнтують вас щодо термінів і ціни необхідних послуг.

Нас рекомендують родичам, знайомим і друзям, оскільки:

  • У роботі використовуються оригінальні деталі високої якості.
  • У нашій команді – тільки досвідчені та кваліфіковані профі.
  • У процесі ремонту ноутбуків Lenovo застосовуються інноваційні технології.
  • Ми економимо час і нерви клієнтів, швидко і якісно ремонтуючи гаджети та покращуючи якість життя.

Ремонт ноутбуків Леново: типові запити

Досить часто ноутбуки потрапляють до сервісного центру після того, як були випадково залиті різними напоями. Скільки коштує ремонт ноутбука Леново у такому разі і що потрібно зробити? Ціна послуг і порядок дій залежать від конкретної ситуації. Насамперед протріть рідину з поверхні комп’ютера і якнайшвидше вийміть акумулятор. Якщо ви принесете пристрій у наш сервісний центр з ремонту ноутбуків Lenovo максимально оперативно, лагодження комп’ютера буде набагато легшим і дешевшим .

Якщо ж рідина встигне дістатися до материнської плати, окрім заміни або ремонту клавіатури ноутбука Леново знадобиться оновлення всіх комплектуючих, розташованих на залитих ділянках – наприклад, заміна контролера. А це вже більш кропітка робота, і як наслідок, вищий цінник.

Ще один популярний клієнтський запит – ремонт петель ноутбука Lenovo. Часте відкривання-закривання кришки лептопа або ж крихкий матеріал виготовлення призводять до нерівномірного розподілу навантаження і поломки петель. Центр ремонту ноутбуків Lenovo “Smart Repair” пропонує послуги з відновлення та повної заміни оригінальних петель обох типів, характерних для китайського виробника. Можливе відновлення як двох комплектуючих, так і ремонт петлі ноутбука Леново з однієї зі сторін.

Сервісний ремонт ноутбука Lenovo в Києві

З якою б проблемою ви не зіткнулися, сервісний центр ремонту ноутбуків Леново “Smart Repair” запропонує найкращі шляхи вирішення завдання. Первинна консультація телефоном допоможе визначити суть поломки та її можливі причини. Головне завдання клієнта – чітко і по суті пояснити майстру, за яких обставин ноутбук перестав працювати, і в якому стані він перебуває на цей момент.

У нашому сервіс-центрі проводиться:

  • ремонт клавіатури ноутбука Lenovo;
  • лагодження роз’ємів і материнських плат;
  • ремонт живлення лептопа Lenovo;
  • заміна шлейфу комп’ютера;
  • ремонт екрана ноутбука Lenovo;
  • лагодження ланцюга живлення ноутбуків.

Звичайно, це далеко не повний список несправностей, які ми готові усунути. Якщо у вашого улюбленого ноута раптом згас екран, несподівано зник звук, пошкодилися контакти роз’ємів або виникла будь-яка інша проблема, не впадайте у відчай і пам’ятайте, що з будь-якої ситуації є вихід і ноутбук можна повернути до життя.

Чи можна дізнатися ціну на ремонт ноутбука заздалегідь?

Якщо ви хочете проконсультуватися з фахівцем і заздалегідь дізнатися про те, як буде проходити процес ремонту ноутбука Леново в Києві, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті або замовте зворотний дзвінок. Опишіть суть проблеми консультанту, і якщо завдання виявиться зрозумілим без додаткового огляду (наприклад, ремонт екрана ноутбука Леново), фахівець одразу ж зорієнтує вас щодо термінів виконання робіт і вартості ремонту ноутбука Леново. Так ви зможете прийняти рішення про співпрацю завчасно, ще до візиту в офіс компанії.

У разі якщо в режимі телефонного зв’язку з’ясувати причину поломки однозначно неможливо, ціна ремонту ноутбука Lenovo стане відома після проведення діагностики. Це обов’язковий етап ремонту, який дає змогу полагодити ноутбук максимально якісно і продовжити його термін експлуатації.

Вартість ремонту ноутбуків Lenovo в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість(грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо.   Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска   Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку