Техніка відмовляється працювати в найбільш невідповідний момент? Не поспішайте впадати у відчай і бігти в магазин за новим гаджетом. Можливо, для вашого улюбленого ноутбука не все втрачено, і його можна повернути до життя. Щоб дізнатися більше про нюанси ремонту ноутбуків Тошиба і нашому сервіс-центрі, дочитайте цю статтю до кінця.

Ремонт ноутбуків Toshiba: поширені запити

У більшості випадків власники лептопів Toshiba стикаються з такими проблемами, як:

  • пошкодження відеокарти;
  • поломка ланцюга живлення;
  • материнська плата, що вийшла з ладу;
  • смуги на матриці та відсутність зображення на екрані;
  • неможливість заряджання або ввімкнення пристрою;
  • пошкодження відеочіпа.

Перше запитання, на яке належить відповісти і клієнту, і майстру – це доцільність проведення ремонтних робіт. Наприклад, якщо ноут під час увімкнення показує тільки чорний екран, не поспішайте одразу ж продавати пристрій на запчастини, набагато розумніше провести діагностику і з’ясувати, чи можливий ремонт ноутбука Toshiba Satellite.

Найчастіше у згаданій моделі ламається відеочіп. Вартість такого ремонту обійдеться в кілька разів дешевше за купівлю нового апарата, навіть з урахуванням придбання нового чипа. Тому дуже важливо вибирати сервісний центр правильно. Звертаючись до Smart Repair, ви завжди можете розраховувати на чесність і слушні поради професійних майстрів.

Сервісний центр з ремонту ноутбуків Тошиба

Команда Smart Repair – це професіонали з великої літери, закохані у свою справу. Наше кредо: “Якісний сервіс за розумні гроші”. А тому, співпрацюючи з нами, кожен клієнт робить вибір на користь:

  • сумлінності та професіоналізму;
  • використання сучасних технологій ремонту;
  • ретельної діагностики та найкращих шляхів усунення неполадок;
  • слушних порад майстрів і демократичної вартості послуг.

Ми боремося за кожен ноутбук до кінця і засуджуємо техніку до викиду, тільки якщо надії дійсно немає. Пошук рішення завжди здійснюється з позиції високої якості ремонту та фінансової вигоди для клієнта.

Як замовити послугу?

Для швидкого зв’язку з консультантом використовуйте номери телефонів, зазначені на сайті. Також можливе замовлення зворотного дзвінка за допомогою заповнення спеціальної форми. Поясніть майстру суть поломки або обставини, за яких ноутбук перестав працювати, і фахівець порадить вам найкращі шляхи вирішення завдання.

Якщо причина поломки неоднозначна, знадобиться діагностика ноутбука. Апаратна діагностика пристрою дасть змогу не помилитися з діагнозом для вашого улюбленого ноута і виконати максимально якісно. Ви також можете розраховувати на поради щодо вибору комплектуючих, якщо для усунення несправності знадобляться нові деталі.

Ремонт ноутбуків Тошиба в Києві: ціни

Вартість ремонтних послуг залежить від того, наскільки складною виявиться процедура лагодження, чи потрібні для ремонту нові запчастини і як терміново клієнту потрібен справний ноутбук. Наприклад, ціна заміни мосфетів під час ремонту ноутбука Тошиба Сателіт – це робота з розряду середньої цінової категорії, а звичайне чищення або дрібний ремонт клавіатури – простіша, а отже, недорога процедура.

Щоб точно з’ясувати ціну ремонту ноутбука Toshiba в Києві, зв’яжіться з нами за телефоном або в зручному для вас месенджері (viber, telegram). Також ви можете отримати консультацію майстра особисто. Ми працюємо з понеділка по неділю за адресою м. Київ, пр. Повітрофлотський, будинок 18/2.

Вартість ремонту ноутбуків Toshiba в S-repair

Послуга Вид роботи Вартість (грн.)
1 Апаратна профілактика з повним розбиранням: 150-800 грн
з частковим розбиранням: 50-150 грн
2 Профілактичне техобслуговування Налагодження системи і ТО 200-600 грн
3 Діагностика термінова 350 грн
1-3 150-300 грн**
4 1-й ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 1 категорія складності) заміна матриці, петель ноутбука, процесора, оперативної пам’яті, внутрішніх шлейфів, мікрофона, динаміків, батарейки CMOS, модуля WI-FI, Modem, LAN тощо. 350 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
5 2я ступінь складності ремонту (блоковий ремонт 2 категорія хибності) заміна гнізд живлення, заміна корпусу, заміна материнської плати, відеомодуля, доп. панелі, тач пад, інвертора тощо. Від 400 грн + деталь (Apple техніка, після діагностики)
6 3-й ступінь складності (BGA монтаж) Заміна BGA чіпів (мости, відеокарти) Від 1000 грн + деталь
7 4-й ступінь складності ремонту (компонентний ремонт) заміна контролерів живлення, відновлення сигнальних ліній, усунення коротких замикань, перепаювання мультиконтролера, мережевих та інших DIP-мікросхем, аудіокодека тощо. Від 400-2500 грн + деталь
8 5-й ступінь складності ремонту (ремонт залитих ноутбуків) відновлення “згнилих” сигнальних ліній на материнській платі, відновлення “окислених” елементів тощо. Від 500-7000 грн + деталі
9 Відновлення залитих ноутбуків, “грозових”, після ремонту в інших СЦ тощо.   Згідно з прайсом на вид роботи за фактом
10 Прошивка CMOS (БІОС) Програмним шляхом: 300-1500 грн
За допомогою програматора: 500-750 грн***
11 Ремонт системи охолодження заміна деталей (включно з апаратною профілактикою) Вартість профілактики + деталі
12 Встановлення програмного забезпечення Встановлення ОС (за наявності ліцензії та ключа продукту, що читається), антивірусів, офісних програм, драйверів, чищення від вірусів, налагодження роботи системи) Від 250 грн
13 Відновлення даних із жорсткого диска   Вартість послуги узгоджується з клієнтом персонально

* Діагностика проводитися протягом 1-3 днів з моменту здачі апарату в ремонт, за термінову діагностику 50-100% до вартості, з огляду на складність роботи згідно з прайсом

*** прошивка 1 мікросхеми – 350 грн.

Зі збільшенням кількості мікросхем, складності створення робочого ДАМПа, платформи ноутбука максимальна ціна може сягнути 600, (рідкісний випадок, 3 мікросхеми – 750 грн).

**** Якщо конструкція апарата дає змогу провести заміну без повного розбирання апарата. В іншому випадку вартість послуги = 350 грн, і включає в себе чистку