Самі по собі комп’ютери iMac займають досить мало місця, однак при всьому цьому дуже продуктивні та надійні. Можна сказати, що iMac ламаються досить рідко, і, мабуть, це найнадійніший продукт від Apple. Однак, незважаючи на те, наскільки надійна техніка, поломки все ж таки відбуваються, і, як правило, через самих користувачів.

Найчастіші поломки iMac:

  • Поломка HDD. Повільне завантаження і зависання свідчать про те, що жорсткий диск вашого ноутбука вийшов з ладу. У більшості таких випадків під час заміни HDD наші професійні співробітники Smart Repair у Києві можуть відновити дані з жорсткого диска.
  • Засмічена система охолодження. Власники iMac дуже часто стикаються з тим, що кулер забивається різним пилом. Саме з цієї причини дуже важливо його чистити хоча б раз на рік. Наші фахівці проводять комплексну чистку, замінюють термопасту і відчищають матрицю від пилу.
  • Блок живлення. Один із найважливіших компонентів iMac є блок живлення. Саме він забезпечує стабільну напругу на всі пристрої. Якщо ця деталь Аймака несправна, то він може просто не вмикатися.

Переваги роботи з нашим сервісним центром Smart Repair:

  • Оригінальні, високоякісні запчастини від виробника під час ремонту iMac у Києві.
  • Висока швидкість ремонту. (Найчастіше необхідно трохи почекати, і ви вже зможете забрати свій гаджет).