Дійсно якісних сервісів з ремонту iPad у Києві досить небагато. Smart Repair – здійснює найшвидший і найякісніший ремонт iPad у Києві. Наші майстри мають багаторічний досвід роботи у сфері ремонту різноманітної техніки і використовують тільки сучасне обладнання, необхідне для якісного ремонту айпадів.

 

Найпоширеніші проблеми iPad, що зустрічаються найчастіше:

  • У iPad скло дуже міцне, проте навіть воно може тріснути від сильного удару. Наш сервіс Smart Repair пропонує швидку заміну скла.
  • Проблеми із зарядкою Айпад – зустрічаються досить часто. Як правило, це пов’язано з високим рівнем зносу акумулятора або з деформацією роз’єму зарядки.
  • Найчастіше відбуваються незручні ситуації, коли волога потрапляє на айпад. Наш ремонтний сервіс проводить очищення iPad від води в найкоротші терміни.
  • Не вмикається iPad. Зазвичай проблема того, що айпад не вмикається, полягає в проблемах з акумулятором, або в програмному забезпеченні. У таких випадках співробітники Smart Repair проводять повну діагностику техніки Apple і виконують її ремонт.

Причини поломок можуть бути найрізноманітніші, але поки що, не знайшлося тієї, яка не піддалася б нашим фахівцям зі Smart Repair.