Як прошити телефон Налаштування програмного забезпечення телефону в Smart Repair

Не всі власники смартфонів знають значення фрази “перепрошити телефон”. Цей процес досить простий для професіоналів сервісного центру Smart Repair. Прошивка телефону – можливість оновити свій девайс, “вдихнувши” в нього нове життя.

 

Вартість перепрошивки смартфонів у Smart Repair

Послуга Вартість послуги, грн
1 Робота з програмним забезпеченням (оновлення версії
ПЗ, перепрошивка)
Від 200 грн*

*Ціни на ремонт телефонів у Києві можуть варіюватися залежно від моделі пристрою

 

Новий смартфон відрізняється своєю гарною продуктивністю. Тому часто користувачі влаштовують справжній тест-драйв, встановлюючи безліч додатків. Після цього пам’ять пристрою перевантажується, з’являється багато тимчасових файлів. Ці та інші причини призводять до того, що мобільний телефон починає «глючити» та «гальмувати». Smart Repair допоможе вирішити цю проблему.

Прошивка мобільного телефону – це можливість:

 • поставити останню версію Android;
 • покращити роботу девайсу, повернувши йому колишню працездатність;
 • позбутися непотрібних програм, файлів і даних.

Заміна програмного забезпечення – альтернатива покупки нового пристрою та можливість зробити свій девайс більш функціональним.

Навіщо потрібна прошивка телефону

Майстри виділяють дві основні причини, з яких проводиться прошивка смартфона, це:

 • ремонт;
 • профілактика.

Замінити повністю софт на девайсі необхідно, якщо:

 • операційна система на смартфоні не оновлюється;
 • через відсутність оновлень на пристрій неможливо встановити нову систему;
 • наявність множини непотрібних файлів, які неможливо видалити;
 • смартфон працює повільно, є збої та помилки;
 • за час роботи на пристрої з’явилося безліч програм, що конфліктують;
 • виникає проблема введення пароля.

Прошивка телефону, ціна якої у Smart Repair оптимальна, застосовується для:

 • розблокування деяких функцій телефону;
 • рятування від стеження Google і «вшитої» оболонки.

Smart Repair використовує лише офіційне програмне забезпечення. Тому ви можете без сумнівів звертатися до нашого сервісного центру, коли злетіла прошивка та потрібен ремонт вашому девайсу. Наявність необхідних програм, професіоналізм та практичні навички майстрів Smart repair дозволяють виконувати ремонтні роботи на найвищому рівні.

Важливо знати! Багато компаній пропонують послугу перепрошити телефон, ціна якої в рази нижча, але не потрібно вестись на такі дешеві послуги. Причиною такої вартості буде неофіційне програмне забезпечення. Його використання негативно позначатиметься на роботі всього пристрою: швидко сідатиме батарея, може виникнути конфлікт у системі. Сторонні програми, на відміну ліцензійних, мають багато помилок.

Скільки коштує перепрошити телефон у Smart Repair

Ціна послуг сервісного центру залежатиме від моделі смартфона та складності робіт. Дізнатись скільки коштує перепрошити телефон ви зможете, зателефонувавши нам. Менеджери уточнять необхідну інформацію та назвуть ціну. Smart Repair виконує ремонтні роботи мобільних пристроїв за найприйнятнішою ціною, завдяки наявності у нас необхідного ПЗ.

Перепрошивка телефону у Києві з гарантією у найкоротші терміни

Ми цінуємо час наших клієнтів і свій час тому, отримавши замовлення на одну з послуг, не відкладаємо її у далеку скриньку. Ми не хочемо, щоб ви ризикували і перепрошували телефон удома самостійно, тому що так швидше та «дешевше». Це не так, самостійно виконуючи будь-які маніпуляції з ПЗ ви ризикуєте нашкодити своєму мобільному пристрої, від неправильних дій він може «померти».

Співпрацею з компанією залишилися задоволені тисячі користувачів, переконавшись як виконувані роботи, сумлінність і сервіс вищого рівня, вони рекомендують Smart Repair своїм друзям. Добру репутацію ми заробили за багато років нашої професійної діяльності. Довіривши прошивку мобільного телефону сервісному центру, ви отримуєте:

 • офіційне ПЗ;
 • гарантію якості;
 • швидкість виконання робіт.

Від того, наскільки коректно працює програмне забезпечення мобільного пристрою, залежатиме його функціональність. Від нього може залежати робота програм, доступність мережі телефону та якість відтворення звуку. Проблему неадекватної поведінки вашого смартфона вирішить сервісний центр Smart Repair. Наші майстри виконають прошивку телефону максимально швидко, і ви вже через короткий час зможете знову повноцінно використовувати функціонал девайсу.