Ремонт мыкрофона смартфонаЗаміна мікрофона на телефоні у Києві

Розповідаєш спокійно важливу інформацію, і тут у відповідь звучить, що тебе погано чути чи зовсім не чути. Таке розчарування настає у власників смартфонів, у яких не працює мікрофон телефону.

Головні ознаки поломки:

  • вас не чути по телефону;
  • на записі диктофона і під час відеозйомки відсутній звук.

Вартість заміни мікрофона смартфонів у Smart Repair

Послуга Вартість послуги, грн
2 Заміна мікрофона на телефоні Sony Від 150 грн* + деталь
3 Заміна мікрофона на телефоні Samsung Від 150 грн* + деталь
4 Заміна мікрофона на телефоні Xiaomi Від 150 грн* + деталь
5 Заміна мікрофона на телефоні Meizu Від 150 грн* + деталь
6 Заміна мікрофона на телефоні Huawei Від 150 грн* + деталь
7 Заміна мікрофона на телефоні Lenovo Від 150 грн* + деталь
8 Заміна мікрофона на телефоні LG Від 150 грн* + деталь
9 Заміна мікрофона на телефоні Acer Від 150 грн* + деталь
10 Заміна мікрофона на телефоні Asus Від 150 грн* + деталь
11 Заміна мікрофона на телефоні Fly Від 150 грн* + деталь
12 Заміна мікрофона на телефоні Nokia Від 150 грн* + деталь
13 Заміна мікрофона на телефоні BlackBerry Від 150 грн* + деталь
14 Заміна мікрофона на телефоні Zte Від 150 грн* + деталь
15 Заміна мікрофона на телефоні Philips Від 150 грн* + деталь
16 Заміна мікрофона на телефоні S-Tell Від 150 грн* + деталь
17 Заміна мікрофона на телефоні Nomi Від 150 грн* + деталь
18 Заміна мікрофона на телефоні Prestigio Від 150 грн* + деталь
19 Заміна мікрофона на телефоні Coolpad Від 150 грн* + деталь
20 Заміна мікрофона на телефоні Gionee Від 150 грн* + деталь
21 Заміна мікрофона на телефоні Honor Від 150 грн* + деталь

*Ціни на ремонт телефонів у Києві можуть варіюватися залежно від моделі пристрою

 

Повноцінно використовувати гаджет неможливо, коли у нього зламався мікрофон телефону, ремонт – єдиний варіант для користувача. Якщо зіткнулися з такою проблемою, звертайтесь до одного з найкращих сервісних центрів міста – Smart repair. Наші майстри виконають ремонт мікрофона у телефоні максимально швидко. Для цього ми маємо все необхідне:

  • спеціально підготовлені фахівці – вони мають досвід, навички та знання;
  • професійне обладнання та інструменти, які дозволяють виконувати точну діагностику та якісний ремонт мікрофона телефону;
  • на своєму складі сервісного центру є запасні деталі, які необхідні заміни. Для менш популярних моделей гаджетів можна замовити комплектуючі, це займе мінімум часу.

Smart repair – сервісний центр, якому вже довірили свої гаджети тисячі клієнтів та переконалися у нашій професійній компетентності, чесності та високому рівні виконання робіт.

Ремонт мікрофона у телефоні: ціна, причини поломки

Мікрофон у телефоні може вийти з ладу з багатьох причин. Найпоширеніша причина – попадання вологи у мікрофон чи забруднення пилом. Часто в Smart Repair звертаються власники гаджетів, щоб полагодити мікрофон телефону, який був схильний до механічних пошкоджень – впав або по ньому вдарили.

Важливо користувачам уникати використання смартфона там, де надто низькі чи високі температури. Якщо одразу проблем з мікрофоном не виникне, то згодом вони виявляться. Самостійно відремонтувати пристрій, без спеціального обладнання, інструментів та навичок неможливо. Окрім ремонту телефону, наші майстри виконують ремонт гарнітури з мікрофоном для телефону, тому звертайтеся до Smart Repair, щоб усунути будь-які несправності вашого девайсу.

Крім поломки модуля мікрофона у смартфоні може бути несправне програмне забезпечення, шлейф або роз’єм гарнітури, що призведе до непрацездатності мікрофона. Все це можуть виявити майстри Smart Repair, проводячи діагностику. Проведення діагностики допоможе зробити якісний ремонт телефону, коли не працює мікрофон.

Коли потрібно звертатися до сервісного центру

Вас не чує співрозмовник, коли ви здійснили дзвінок, не поспішайте купувати новий гаджет. Звертайтеся до нашого сервісного центру за допомогою. Заміна мікрофона телефону в Києві буде дешевшою за покупку нового гаджета і не займе багато часу. Дзвоніть нам і приносьте свій гаджет, якщо з ним трапилося наступне:

  • телефон піддавався механічному впливу – впав, на нього сіли чи наступили. Через деформацію мікрофона та інших деталей у телефоні може погіршитися звук або зникнути зовсім;
  • забруднення гаджета – всередину пристрою може потрапити пил, через що звук погіршиться і буде чути характерне потріскування або хрип;
  • на мікрофон потрапила рідина – у такому разі звук буде відсутній зовсім;
  • знос мікрофона чи інших деталей – це відбувається внаслідок інтенсивної експлуатації.

Тільки після діагностики майстри Smart Repair визначають спектр необхідних ремонтних робіт. Вручну за допомогою спеціальних інструментів пристрій розбирається та перевіряється працездатність мікрофона та інших деталей: плати, контактів та інших важливих комплектуючих.

Скільки коштує ремонт мікрофона телефону в Smart Repair

У процесі ремонту девайсів використовується комплексний підхід, тому ціна залежатиме від характеру поломки. До неї входить вартість нового мікрофона, необхідних деталей та вартість роботи майстрів. Smart Repair пропонує клієнтам оптимальну ціну на виконані роботи, у цьому ви можете переконатись, зателефонувавши нам.

Іноді причиною поломки мікрофона може бути програмний збій, перевірити це можна самостійно. Достатньо вийняти батарею телефону та вставити назад, а потім увімкнути гаджет. Якщо після перезавантаження він не працює, необхідно перевстановити драйвера і програмне забезпечення.

Робота модуля мікрофона також перевіряється за допомогою гарнітури – підключіть до телефону гарнітуру з мікрофоном, і якщо співрозмовник вас не почує після цього, то причина в модулі, а якщо почує, то необхідне ремонт мікрофона телефону. Для заміни деталей, що не працюють, сервісний центр використовує тільки оригінальні комплектуючі.

У Smart Repair ремонт мікрофона телефону здійснюється в найкоротший час – дзвони та приходь до нас, щоб швидше повернути працездатність телефону.