Заміна тачскріна на телефоні – гарантія якості

Впав телефон і на екрані з’явилася тріщина? Заміна тачскріна на телефоні, ціна якого залежатиме від моделі девайсу, одна з найпопулярніших послуг нашого сервісу. Тому ви вже зараз не гаючи часу можете звернутися до нас і в найкоротший час отримаєте свій відремонтований пристрій. Причиною поломки може бути не тільки падіння чи механічні пошкодження, а й потрапляння води, також можуть бути проблеми в програмному забезпеченні.

 

Вартість заміни сенсора смартфонів у S-Repair

Послуга Вартість послуги, грн
1 Заміна сенсора на Apple iPhone Від 300 грн*
2 Заміна сенсора на телефоні Sony Від 300 грн*
3 Заміна сенсора на телефоні Samsung Від 300 грн*
4 Заміна сенсора на телефоні Xiaomi Від 300 грн*
5 Заміна сенсора на телефоні Meizu Від 300 грн*
6 Заміна сенсора на телефоні Huawei Від 300 грн*
7 Заміна сенсора на телефоні Lenovo Від 300 грн*
8 Заміна сенсора на телефоні LG Від 300 грн*
9 Заміна сенсора на телефоні Acer Від 300 грн*
10 Заміна сенсора на телефоні Asus Від 300 грн*
11 Заміна сенсора на телефоні Fly Від 300 грн*
12 Заміна сенсора на телефоні Nokia Від 300 грн*
13 Заміна сенсора на телефоні BlackBerry Від 300 грн*
14 Заміна сенсора на телефоні Zte Від 300 грн*
15 Заміна сенсора на телефоні Philips Від 300 грн*
16 Заміна сенсора на телефоні S-Tell Від 300 грн*
17 Заміна сенсора на телефоні Nomi Від 300 грн*
18 Заміна сенсора на телефоні Prestigio Від 300 грн*
19 Заміна сенсора на телефоні Coolpad Від 300 грн*
20 Заміна сенсора на телефоні Gionee Від 300 грн*
21 Заміна сенсора на телефоні Honor Від 300 грн*

*Ціни на ремонт телефонів у Києві можуть варіюватися залежно від моделі пристрою

 

Сенсорний екран, заміна якого буде потрібна у разі його пошкодження, є головною комплектуючою сучасних моделей телефонів. З його допомогою ведеться керування роботою пристрою, на екрані виводиться зображення. Тому коли не працює сенсор телефону, ви не зможете повноцінно користуватися гаджетом. Дуже важливо відразу ж звернутися до сервісного центру, адже тривале використання зламаного пристрою може призвести до того, що виправити поломку буде неможливо.

Життя сучасної людини нерозривно пов’язане зі смартфоном — ми щодня ним користуємося: телефонуємо, читаємо новини, спілкуємося в соцмережах, ведемо ділове листування, слухаємо музику та робимо фотографії. Важко уявити наше життя без цього гаджета. Ми носимо його з собою всюди зазнаючи це до механічних та інших пошкоджень. Найкрихкішою його частиною є сенсорний екран, заміну в Києві якого можуть здійснити фахівці Smart Repair.

За реакцію торкання екрану смартфона відповідає тоненька плівочка, яка наклеєна скло. Розташовується тачскрин зверху дисплея телефону. Показники чутливості сенсорної панелі дуже великі, тому вона найчастіше зазнає пошкоджень. У деяких випадках навіть сильне натискання пальцем може спричинити появу тріщини.

За роки нашої діяльності до нас зверталися клієнти для ремонту сенсора телефону, бо вони впустили його на асфальт, втопили в унітазі, кинули об стіну і навіть сіли. Випадків, які стали причиною поломки, настільки багато, що їх все й не перерахувати. Щоб повернути гаджет у працездатний стан, варто тільки виконати ремонт сенсора телефону або замінити його. Все залежить від складності та характеру поломки.

Smart Repair для визначення причин несправності виконує діагностику за допомогою професійного обладнання. Це стане запорукою якісних робіт. Вартість заміни сенсора на телефоні в рази менша, ніж покупка нового.

Коли потрібна заміна тачскріну на смартфоні?

Не завжди до непрацездатності комплектуючого призводять видимі пошкодження, такі як тріщини на екрані. Звернутися за допомогою до Smart Repair можна також у випадку, коли:

  • при натисканні на сенсор телефон не реагує на торкання по всій поверхні або деяких місцях;
  • мимовільно, без дотиків спрацьовує тачскрин.

Сам сенсорний екран девайса – це кілька шарів, які виконують певні функції. Тому, якщо один із них пошкоджений, то роботу пристрою буде порушено. Для більшості сучасних моделей єдиний ефективний варіант – заміна сенсора на телефоні. Такий метод буде доречний, якщо немає порушень передачі зображення.

Довірте ремонт телефонів та заміну сенсора Smart Repair

За більш ніж 10 років діяльності нашої компанії клієнти встигли переконатися у перевагах співпраці:

  • Smart repair гарантує якість виконаних робіт;
  • використовуються хороші аналоги деталей, у тому числі оригінальні комплектуючі;
  • професійне обладнання для діагностики, спеціальні інструменти.

У команді Smart Repair працюють найкращі майстри у місті, які більше 5 років ремонтують телефони, заміна дисплеїв сенсорів для них – найлегше завдання. Всі роботи виконуються вчасно, ми цінуємо свій і ваш час. Швидке виконання ремонтних робіт здійснюється завдяки наявності на власному складі необхідних комплектуючих, професіоналізму та досвіду роботи майстрів.

Заміна сенсорного екрану телефона: ціна в Smart Repair

У кожному окремому випадку вартість робіт і комплектуючих буде різною, але точно буде дешевшою, ніж покупка нового пристрою. Якщо сенсор телефону не працює, ремонт за оптимальною вартістю виконає Smart Repair. Скільки коштує заміна сенсора на телефоні ви можете дізнатися зателефонувавши нам вже зараз.

Smart Repair знає, як повернути ваш смартфон у робочий стан. З нами співпрацювати максимально вигідно та комфортно. Потрібно відремонтувати сенсор, заміна ціна без накруток? Звертайтеся до нашого сервісного центру.