Заміна скла телефону у Києві – вибирай Smart Repair

Функціональність сучасних телефонів важко переоцінити. З їх допомогою користувачі не тільки можуть заходити до інтернету, спілкуватися, грати, а й працювати з документами. Девайс здатний легко замінити відразу кілька пристроїв, тому ми постійно його носимо з собою. Неправильна експлуатація, необережність призводить до механічних пошкоджень, тому заміна розбитого скла на телефоні є актуальним питанням для багатьох.

 

Вартість заміни скла смартфонів у S-Repair

Послуга Вартість послуги, грн
1 Заміна скла на Apple iPhone Від 200 грн*
2 Заміна скла на телефоні Sony Від 300 грн** + деталь
3 Заміна скла на телефоні Samsung Від 300 грн* ** + деталь
4 Заміна скла на телефоні Xiaomi Від 100 грн* + деталь
5 Заміна скла на телефоні Meizu Від 150грн + деталь
6 Заміна скла на телефоні Huawei Від 150грн + деталь
7 Заміна скла на телефоні Lenovo Від 150грн + деталь
8 Заміна скла на телефоні LG Від 150 грн*
9 Заміна скла на телефоні Acer від 400 + деталь
10 Заміна скла на телефоні Asus від 150 грн
11 Заміна скла на телефоні Fly Від 200 грн*
12 Заміна скла на телефоні Nokia Від 200 грн*
13 Заміна скла на телефоні BlackBerry Від 200 грн*
14 Заміна скла на телефоні Zte Від 200 грн*
15 Заміна скла на телефоні Philips Від 200 грн*
16 Заміна скла на телефоні S-Tell Від 200 грн*
17 Заміна скла на телефоні Nomi Від 200 грн*
18 Заміна скла на телефоні Prestigio Від 200 грн*
19 Заміна скла на телефоні Coolpad Від 200 грн*
20 Заміна скла на телефоні Gionee Від 200 грн*
21 Заміна скла на телефоні Honor Від 200 грн*

*Ціни на ремонт телефонів у Києві можуть варіюватися залежно від моделі пристрою

Заміна екрану смартфона: швидко та якісно

Через падіння найчастіше ушкоджується скло. Погодьтеся, незручно користуватися пристроєм, на екрані якого тріщини, а якщо він і зовсім пошкоджений його неможливо використовувати. Єдиний вихід – заміна сенсорного скла на телефоні. Крім нього, під час механічного впливу на телефоні можуть розбитися й інші частини корпусу. Може також постраждати камера. Тому, якщо вам потрібна заміна скла на камері телефону або інших комплектуючих, звертайтеся вже зараз до Smart Repair.

Важливо! Не намагайтеся поміняти скло на телефоні самостійно без спеціального обладнання та навичок. Ви ризикуєте пошкодити цілі деталі, а після цього девайс простіше і вигідніше лише викинути. Найкраще довірити ремонт екрану телефону професіоналам.

У сервісі Smart Repair використовуються:

  • лише оригінальні деталі;
  • професійне обладнання;
  • спеціальні інструменти.

Це дозволяє майстрам сервісу виконувати ремонт телефонів, заміну скла на якісно та надійно. Smart Repair надає гарантію на виконані роботи. Звичайно, винятком є ситуації, коли ви знову розіб’єте свій смартфон. Але не хвилюйтеся, – і після повторного падіння гаджета ми зможемо виконати заміну скла на телефоні Xiaomi, Samsung, Apple або пристрої будь-якого іншого бренду.

Особливої праці процес заміни скла екрана телефону не становить, але для цього необхідно використовувати спеціальне обладнання. Вартість заміни скла на телефоні буде залежати від типу з’єднання цього самого скла. Сучасні смартфони можна поділити на два типи:

  • перший – у таких девайсах скло з’єднане із сенсором, тому у разі його пошкодження знадобиться заміна обох комплектуючих;
  • другий – сам екран мобільного пристрою складається з трьох складових, дисплея, тачскріна та скла. Такий цільний модуль екрана у разі пошкодження необхідно змінювати повністю. Тому телефон дисплей заміна буде коштувати на порядок дорожче, ніж у попередньому варіанті.

Для ремонту скла телефону майстри Smart Repair використовують спеціальні інструменти – від спеціального фена до молібденового дроту та інших необхідних матеріалів, таких як розчинник. Це ще одне підтвердження того, що ремонтувати телефон самостійно не потрібно. У вас немає необхідних інструментів та знань. Довіривши заміну скла смартфона нашому сервісу, ви заощадите гроші, час і нерви, і убережете свій девайс від додаткових пошкоджень.

Роботи з ремонту мобільного пристрою наші фахівці виконують максимально швидко. Все завдяки наявності на складі необхідних комплектуючих та запчастин. Ми встановлюємо лише оригінальні деталі, що є запорукою якісного результату.

Заміна скла на телефоні, ціна якого залежить від моделі смартфона, є досить трудомістким та кропітким процесом. Тому без допомоги кваліфікованого майстра Smart Repair вам не обійтись. Сервісний центр виконає ремонтні роботи будь-якої складності. Наша компанія співпрацює з перевіреними та надійними постачальниками запчастин.

Скільки коштує міняти скло на телефоні?

Відповідь на це запитання ви можете дізнатися, зателефонувавши нам. Менеджер уточнить всю необхідну інформацію про гаджет та зорієнтує за ціною ремонту. Довірте свій смартфон до сервісного центру Smart repair.