Одна з основних переваг Sony PlayStation 5 – це інноваційний бездротовий контролер DualSense зі зворотною тактильною віддачею, який приносить задоволення кожному геймеру.

Джойстик DualSense володіє широким набором функцій, включаючи вбудований динамік, мікрофон та вбудовану батарею. Його також відрізняє вібраційний зворотний зв’язок, функція створення та унікальний двоколірний дизайн.

На жаль, навіть передові ігрові приставки можуть зазнавати поломок, пов’язаних як з механічними пошкодженнями, так і з заводськими дефектами або фізичним зносом. DualSense, будучи однією з ключових частин PlayStation 5, іноді схильний до збоїв, так як на нього припадає значне навантаження під час гри.

Якщо ваш контролер раптово перестав працювати або виникли якісь несправності у його функціонуванні, рекомендується не намагатися самостійно вирішити проблему. Натомість зверніться до нашого сервісного центру Smart Repair, де наші фахівці проведуть оперативну діагностику та, при необхідності, заміну деталей.

Основні несправності контролера PS5

У Smart Repair найчастіше звертаються з такими несправностями геймпадів PS5:

  • Проблеми з кнопками, такі як їхня погана реакція на натискання, заїдання або повна відсутність реакції. Часто такі проблеми викликані потраплянням рідини в контролер, після падіння чи удару. Фізичний знос може призвести до зносу ущільнювачів кнопок, що негативно позначається на роботі контролера.
  • Поломка 3D-аналогу, що виявляється у ривках руху персонажа у грі чи його русі у неправильному напрямі. Ці проблеми зазвичай викликані некоректним поводженням з контролером, таким як удари, занадто сильний тиск на джойстик, а також потрапляння сміття або вологи всередину пристрою. Зношування гумових ущільнювачів також може спричинити несправності 3D-аналогу.
  • Зношування контактної плівки, яка з часом стає неефективною і вимагає заміни. Заміна цієї частини дозволяє зберегти високу якість ігрової консолі.

У сервісний центр також звертаються за таких проблем:

  • Контролер не вмикається.
  • Контролер не підключається до приставки.
  • Геймпад не заряджається чи не утримує заряд.
  • Некоректне керування персонажем.
  • Тріснув корпус.

Якщо ви не впевнені в причині несправності вашого контролера, не хвилюйтеся, ми не тільки робимо ремонт геймпадів, але й виконуємо діагностику.

Чому саме Smart Repair?

У нашому сервісному центрі панує професіоналізм, оскільки працюють тут досвідчені та висококваліфіковані експерти, які мають глибокі знання у сфері ремонту та обслуговування ігрових приставок та джойстиків. Майстри оснащені сучасним обладнанням та використовують виключно високоякісні комплектуючі, щоб забезпечити точну діагностику та оперативний ремонт вашої техніки.

Наші професіонали проведуть всі необхідні дії, щоб ваш контролер залишався функціональним на довгі роки: очистять його від пилу, замінять дефектні або зношені кнопки, замінять несправні плати, відновлять роз’єм живлення, а також запропонують заміну корпусу та інші необхідні операції.

Довірте ремонт вашої техніки сервісному центру Smart Repair, і вона служитиме вам довгі роки!