Якщо вам потрібні високоякісні послуги з ремонту Sony PlayStation 5, покладіться на команду професіоналів від Smart Repair! Передавши вашу Play Station 5 в руки наших сервісних фахівців, ви можете бути впевнені, що у нас є не тільки необхідні комплектуючі та інструменти, але й багатий досвід, який дозволить нам виконати ремонт швидко, якісно та без зайвого клопоту.

Після тривалого очікування приставка PlayStation 5 була випущена Sony у середині листопада 2020 року. Це значне оновлення порівняно з PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro завдяки новому контролеру Dualsense, швидкому завантаженню та покращеній графіці. Якщо ваша PS5 почала демонструвати несправності або працювати некоректно, не турбуйтеся. Компанія Smart Repair готова надати допомогу! Наші досвідчені фахівці пропонують швидкі та доступні варіанти ремонту ігрової консолі PlayStation 5, щоб ви змогли повернутися до ігрового процесу в найкоротші терміни!

Ремонт апаратної та програмної частини PS5

Фахівці Smart Repair мають досвід у вирішенні різних проблем із PlayStation 5: від програмних збоїв до пошкоджених екранів та розряджених батарей. Незалежно від того, чи викликана несправність випадковим падінням, контактом з водою або іншими факторами, просто принесіть вашу PS5 до сервісного центру Smart Repair, і ми зробимо якісний ремонт. Залежно від характеру проблеми, наші експерти можуть провести діагностику та усунути несправності вже того ж дня, коли ви звернетеся до нас. Більше того, завдяки нашій гарантії ви можете бути впевнені, що ваша консоль застрахована у разі невдалого ремонту.

Ремонт PlayStation 5 у Києві в Smart Repair

Якщо ваша PlayStation 5 не завантажує диски або з’являється повідомлення про помилку під час читання, можливо, настав час провести ремонт. Фахівці від Smart Repair пройшли навчання і мають досвід в усуненні різних проблем, зокрема пов’язаних зі зношеною або пошкодженою лінзою лазера. Як тільки ви передасте нам консоль, наші професіонали проведуть ретельну діагностику, встановлять можливі причини несправності, нададуть вам чесну оцінку вартості ремонту і, за вашою згодою, виконають необхідні роботи.

Якщо у вас виникли питання щодо ремонту вашої PlayStation, не соромтеся звертатися в Smart Repair. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість повернути вашу ігрову консоль в ідеальний робочий стан, немов вона нова!